OCHRANA SÚKROMIA - oblečenie pre vysokých - LONG

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

OCHRANA SÚKROMIA

PODMIENKY

BEZPEČNOSŤ OSOBNÝCH ÚDAJOV A OCHRANA SÚKROMIA

Rešpektujeme vaše súkromie. Aby sme vám mohli ponúknuť kvalitné služby, potrebujeme poznať niektoré vaše údaje mier a osobné dáta. Všetky dáta o Vašej osobe chránime pred zneužitím a zaručujeme vám, že nikdy neposkytneme tretiemu subjektu dáta, ktoré ste nám poskytli, vaše kontaktné informácie a údaje o vašich nákupoch.
Vaše osobné údaje, ktoré uvádzate na Long.sk, sú dôverné a v žiadnom prípade nie sú poskytované ďalším subjektom okrem Long.sk.
Long.sk poskytuje povinné údaje úradom, ktorým získavanie štatistických informácií vyplýva zo zákona. Tieto štatistiky však neobsahujú žiadnu informáciu, ktorá by umožnila identifikovať jednotlivých zákazníkov.

Údaje, ktoré zadávate pri platení
Pri samotných platbách je dôležité pripomenúť, že sa už nebudete nachádzať na našej webstránke, pretože platbu vykonávate v prípade internetbankingu  na webstránke Vašej banky.. Vaše bankové údaje, ako napr. identifikačné číslo pri potvrdení platby - PIN  nám teda nebudú dostupné, vymieňať si ich budete iba s bankou. Ak sa platbu podarilo úspešne zrealizovať, naša banka nám to oznámi a my budeme vedieť, že vašu objednávku môžeme začať vybavovať.

Údaje o vašich nákupoch na Long.sk
Vaše objednávky sú zhromažďované. Je to potrebné kvôli zaistenu dodávok tovaru, vybavovaniu reklamácií. Informácie o nákupoch sú ukladané v bezpečnej databáze a nie sú poskytované tretej strane.
Používaním tohoto internetového obchodu súhlasíte so zhromažďovaním a používaním informácií o vás a vašich nákupoch za vyššie stanovených podmienok. Registráciou zákazníka automaticky súhlasíte, že môžete byt informovaný o novinkách v našom internetovom obchode e-mailom alebo telefonicky. Ak si naďalej nebudete želať tieto informácie, máte možnosť kedykoľvek ich zasielanie ukončiť podľa postupu uvedeného v každej zasielanej správe.
Náš internetový obchod si vyhradzuje právo ustúpiť od záruky bezpečnosti v prípade napadnutia serveru neznámym páchateľom (hackerom). Iba v takom prípade neplatia vyššie uvedené pravidlá manipulácie s dátami.

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky